Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Jak je to s CZ ready made společnostmi?

Problematika ready made společností, zejména jejich založení a vznik, je řešena zákonem o obchodních korporacích (zák. č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech) a rovněž občanským zákoníkem (zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník). Virtuální kancelář Spectrum při respektování zákonných ustanovení vztahujících se k zakládání obchodních společností (obchodních korporací) nabízí k prodeji všechny typy ready made společností. Pakliže klient poptává společnost se specifickými požadavky, je možno mu takovou společnost založit tzv. na míru v krátkém čase a při zajištění maximálního komfortu a profesionálního přístupu z naší strany. Pokud např. potřebujete ready made Brno (tj. společnost se sídlem v Brně), není problém! Stačí sdělit vaše konkrétní požadavky.

Ready made společnosti v CZ

Výhody zakoupení ready made společnosti z pohledu kupujícího

Hotové firmy, neboli ready made společnosti či předzaložené společnosti, představují pro kupující řadu výhod. Mezi nejzásadnější patří rychlost a pružnost při zahájení svého podnikání stejně tak, jako možnost prostřednictvím koupě ready made společnosti reagovat rychle na zajímavou obchodní příležitost. Kupující neřeší žádné právní formality související se založením a vznikem firmy, nemusí absolvovat tzv. zakladatelské právní jednání a v neposlední řadě nemusí řešit splacení základního kapitálu. Virtuální kancelář Spectrum Brno dále za klienta zajistí registraci firmy u příslušného finančního úřadu a vyřídí požadovaná živnostenská oprávnění na živnostenském úřadě.

Pro koho je ready made společnost CZ určena?

Ready made společnosti jsou určeny především pro ty, kteří si váží svého času. Tedy pro podnikatele, kteří zahajují své podnikání, ale rovněž i pro zkušené podnikatele, kteří již několik společností vlastní. Ready made společnosti v dnešní době kupují i studenti, kteří získávají první zkušenosti s podnikání na svých domovských fakultách. U těchto ready made společností VK Spectrum Brno nabízí možnost využít nižší potřebný základní kapitál společnosti.

Ready made společnosti v CZ

Jak probíhá předání hotové společnosti?

CZ ready made společnost se předává, resp. převádí na kupujícího v den, kdy dojde k uzavření smlouvy o převodu obchodního podílu. Současně se na základě požadavků kupujícího jmenuje nový jednatel, který může za společnost ihned jednat. V tomto okamžiku se kupujícímu předávají zakladatelské dokumenty společnosti, přístupové údaje do datové schránky a potvrzení o registraci na příslušném finančním úřadě. Na přání klienta jsou ke společnosti předávány další dokumenty (registrace k DPH apod.).

Ready made společnost v Brně či se sídlem kdekoliv jinde? Pro nás není problém! Zkušený právní tým Virtuální kanceláře Spectrum dlouhodobě řeší požadavky klientů vztahujících se k různým typům ready made společností. Díky tomu dosahujeme vysoké profesionality a pružnosti a garantujeme tak našim klientům špičkové služby. Naše společnost pracuje zcela transparentně a má v oblasti prodeje ready made společností velmi dobrou pověst. Informujte se na naši pověst a hodnocení!Ready made společnosti Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .

Zajímá Vás koupě ready made společnosti? Rádi Vám odpovíme!

Rychlý kontakt

* Povinné


Bezplatná linka 800 566 566
Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

poradenství v oblasti přípravy,
zahájení a rozvoje podnikání
IBC Centrum, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa