Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Daňové poradenství Brno

Hledáte firmu v Brně, která pro vás zajistí daňové poradenství? Pokud potřebujete outsourcing daňového poradenství, pak oslovte VK Spectrum Brno. Provádíme kompletní servis v oblasti vedení účetnictví fyzických či právnických osob, správy daní a daňového poradenství (Brno a okolí).

Zeptejte se na možnosti daňového poradenství od VK Spectrum Brno – volejte bezplatnou linku 800 566 566!

Virtuální kancelář Spectrum nabízí daňové poradenství a zpracování daňových přiznání ke všem běžným druhům daní:

  • zpracování silniční daně
  • zpracování daně z příjmů fyzických osob
  • zpracování daně z příjmů právnických osob
  • zpracování daně z přidané hodnoty a souhrnného hlášení
  • zpracování ostatních přiznání a daní v rámci daňového poradenství
Peníze - Daňové poradenství Brno

V čem Vám pomůže daňové poradenství od VK Spectrum Brno?

Služba daňového poradenství spočívá v prostudování účetních výkazů – primárním cílem je snížení daňových odvodů. Svěřte své účetní doklady do péče VK Spectrum Brno a nechte si odhalit rizikové oblasti. Daňové poradenství si sjednáte zplnomocněním daňového poradce společnosti VK Spectrum Brno, která se následně kompletně postará o zpracovávání daňového přiznání a zastupování před správcem daně při daňovém řízení. Vyvarujte se zbytečných chyb, šetřete čas i náklady za školení svých zaměstnanců – využijte naší odbornosti v podobě daňového poradenství a optimalizace daňového základu.

Vedení skladové evidence – VK Spectrum Brno zajistí vedení evidence majetku a zpracování účetní závěrky za účetní období.

Zpracování mezd – v souvislosti s daňovým poradenstvím zajišťuje virtuální kancelář Spectrum Brno další účetní a mzdové služby: výpočet mezd, výplatní pásky, mzdové, zápočtové a evidenční listy, podklady pro odvod pojistného a daní, vyhotovení pracovních smluv, dohod o provedení práce či pracovní činnosti, přihlašování/odhlašování zaměstnanců na PSSZ či OSSZ a zdravotní pojišťovně, potvrzení o zdanitelných příjmech, výpočet zákonného pojištění odpovědnosti zaměstnavatele, roční vyúčtování zálohové daně z příjmů ze závislé činnosti, z dohod o provedení práce, roční vyúčtování daně z příjmu zaměstnance a další.

Na základě Vašeho požadavku vypracujeme vyjádření k Vašim konkrétním daňovým problémům a nabídneme Vám řešení.

Poskytujeme komplexní služby: zajistíme služby právnické poradny a veškeré administrativní služby.

Využijte daňové poradenství od VK Spectrum Brno a snižte si daňový základ. Vyřešte své aktuální daňové problémy včas. Napište nám nebo volejte bezplatnou linku 800 566 566!

TIP: Nabízíme kompletně založené ready made společnosti.

Daňové poradenství Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .
Rychlý kontakt

* Povinné


Bezplatná linka 800 566 566
Poskytnutí sídla společnosti

Poskytnutí sídla společnosti

prestižní adresa pro Váš byznys
IBC Centrum Brno, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa